SFP 10G 20km BIDI TX1330/RX1270 LC DDM

84,00 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

Single Mode SFP, 10G BIDI TX1330/RX1270, single LC, 20km

Количество
На склад

 

 

 

Основни технически данни:

  • SFP модул 10G за разстояния до 20 километра
  • Single mode
  • единичен LC конектор
  • съвместим с MikroTik
  • DDM -  - Digital Diagnostic Monitoring
  • SFP MSA SFF-8047i
  • Rohs
  • Възможност за смяна при работещо оборудване
  • Температурен диапазон на работа: -20 до 70°C
  • 3.3V захранване

Техническо описание

Тип
SFP
Режим на работа
Single Mode
Скорост
10G
Работна дължина на вълната
1330/1270
Брой необходими влакна
1 влакно
Максимална дължина на оптичния линк
20km
Тип на конектора
единичен LC