SFP 1.25G 2km MultiMode  Dual Fiber 1310nm LC DDM
search
  • SFP 1.25G 2km MultiMode  Dual Fiber 1310nm LC DDM
  • SFP 1.25G 2km MultiMode  Dual Fiber 1310nm LC DDM

SFP 1.25G 2km MultiMode Dual Fiber 1310nm LC DDM

19,44 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

MultimodeMode SFP, 1.25G dual LC, 1310nm, 2km

Количество
На склад

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

Основни технически данни:

  • SFP модул 1.25G за разстояния до 2 километра
  • MultiMode
  • двоен LC конектор
  • съвместим с MikroTik
  • DDM - Digital Diagnostic Monitoring
  • SFP MSA SFF-8047i
  • Rohs,CE
  • Възможност за смяна при работещо оборудване
  • Температурен диапазон на работа: -20 до 70°C
  • 3.3V захранване
1168

Техническо описание

Тип
SFP
Режим на работа
MultiMode
Скорост
1.25G
Работна дължина на вълната
1310nm
Брой необходими влакна
2 влакна
Максимална дължина на оптичния линк
2km
Тип на конектора
двоен LC