Multimode оптичeн пач кабел LC-LC 1m
search
  • Multimode оптичeн пач кабел LC-LC 1m

Multimode оптичeн пач кабел LC-LC 1m

12,60 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

1 метър, mutilmode, LC-LC

Количество
На склад

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

Multimode oптична пач корда с LC конектори. 

LC/UPC-LC/UPC MM50/125 OM3

1 метър

Техническо описание

Конектор
Dual LC UPC
Mode
MM
Дължина
1 метър