SFP 10G 10km BIDI TX1330/RX1270 LC DDM
search
  • SFP 10G 10km BIDI TX1330/RX1270 LC DDM
  • SFP 10G 10km BIDI TX1330/RX1270 LC DDM

SFP 10G 10km BIDI TX1330/RX1270 LC DDM

67,73 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

Single Mode SFP, 10G BIDI TX1270/RX1330, single LC, 10km

Количество
На склад

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

Основни технически данни:

  • SFP модул 10G за разстояния до 10 километра
  • Single mode
  • единичен LC конектор
  • съвместим с MikroTik
  • DDM -  - Digital Diagnostic Monitoring
  • SFP MSA SFF-8047i
  • Rohs
  • Възможност за смяна при работещо оборудване
  • Температурен диапазон на работа: -20 до 70°C
  • 3.3V захранване
1182

Техническо описание

Тип
SFP
Режим на работа
Single Mode
Скорост
10G
Работна дължина на вълната
1330/1270
Брой необходими влакна
1 влакно
Максимална дължина на оптичния линк
10km
Тип на конектора
единичен LC