S+2332LC10D - SFP

600,00 лв.
С вкл. данък 10 работни дни

Комплект SFP+ (10Gbit), 10km, за единични оптични кабели

Количество
Наличен на 02.09.2019г.

  • Вашите данни са защитени Вашите данни са защитени
  • Доставка до адрес на клиента или до офис на куриер Доставка до адрес на клиента или до офис на куриер
  • Възможност за връщане на продукта Възможност за връщане на продукта

Биди SFP+ 10G комплект. Той съдържа два SFP+, който могат да бъдат използвани заедно за да постигнете скорост на трансфер на данни до 10Gbps, за единичен оптичен кабел, на разстояния от до 10км. 

2019-09-02

Техническо описание

Тип съединител
LC UPC
Трансфер на данни
10G
Разстояние
10km

За сваляне

Brochure_S+2332LC10D

За сваляне (581.22k)

FCC Declaration of conformity

FCC Декларация за съответствие

За сваляне (891.44k)

Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (850.63k)