SFP - S-85DLC05D
search
  • SFP - S-85DLC05D

SFP - S-85DLC05D

39,60 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP (1.25G) модул, 550m, Multi Mode

Количество
На склад

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

S-85DLC05D е 1.25G SFP е приемник с 850nm Dual LC съединител, за до 550 метра Multi Mode оптична връзка с DDM.

S-85DLC05D е тестван и съвместим с RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN и CCR1036-12G-4S. Също така са и съвместими с SFP устройства които не са на Mikrotik.

1078

Техническо описание

Тип съединител
Dual LC UPC
Трансфер на данни
1.25G
Разстояние
550М
Дължина на вълната
850nm
Mode
MM

За сваляне

Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (850.63KB)

FCC Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (891.44KB)