• Нов
  • Изчерпано
XQ+31LC02D
search
  • XQ+31LC02D

XQ+31LC02D

484,02 лв.
С вкл. данък

QSFP28 модул за разстояние до 2км за 100G мрежи. 1271, 1291, 1311, 1331 nm

Количество
Изчерпано

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

XQ+31LC02D е QSFP модул за разстояния до 2км и е предвиден да работи с новите 100G устройства на MikroTik (CCR2216 or CRS504). Оптичният модул предлага 4 х 25Gbps независими канала за обща скорост от 100Gbps!

XQ+31LC02D има вградени дигитално диагноститични функции, включително мониторинг за мощността на лазера и е предвиден за работа от 0°C до +70°C.

1253

Техническо описание

Трансфер на данни
100G
Разстояние
2km
Конектор
Dual LC UPC
Режим на работа
Single Mode