S+85DLC03D

98,00 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP+ (10Gbit), 300m, Multi Mode

Количество
На склад

 

 

 

S+85DLC03D е 10G SFP+ модул с двоен LC конектор, 850nm, за Multi Mode оптични връзки с разстояние до 300 метра.

1194

За сваляне

Brochure S+85DLC03D

За сваляне (262.56k)

Declaration of conformity

За сваляне (850.63k)

FCC Declaration of conformity

За сваляне (891.44k)