QSFP28 100G SR4 850NM 100m
search
  • QSFP28 100G SR4 850NM 100m

QSFP28 100G SR4 850NM 100m

137,47 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

QSFP28 100G SR4 850NM 100m

Количество
На склад

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

  • QSFP28 100G module for links up to 100m
  • MTP/MP0 optical connector
  • 4x28G Electrical Serial Interface (CEI-28G-VSR)
  • fully compatible with MikroTik
  • MultiMode
  • Rohs,CE
  • Hot pluggable
  • Working temp: 0 to 70°C
  • 3.3V power supply
  • Low power dissipation(Max:3.5W)
  • IEEE802.3ba
  • AC coupling of CML signals

1235