SFP 1.25G 40km SingleMode Dual Fiber 1310nm LC DDM

27,71 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SingleMode SFP, 1.25G dual LC, 1310nm, 40km

Количество
На склад

 

 

 

Основни технически данни:

  • SFP модул 1.25G за разстояния до 40 километра
  • SingleMode
  • двоен LC конектор
  • съвместим с MikroTik
  • DDM - Digital Diagnostic Monitoring
  • SFP MSA SFF-8047i
  • Rohs,CE
  • Възможност за смяна при работещо оборудване
  • Температурен диапазон на работа: -20 до 70°C
  • 3.3V захранване
1155

Техническо описание

Тип
SFP
Режим на работа
Single Mode
Скорост
1.25G
Работна дължина на вълната
1310nm
Брой необходими влакна
2 влакна
Максимална дължина на оптичния линк
40km
Тип на конектора
двоен LC