SFP - S+C49DLC10D
search
  • SFP - S+C49DLC10D

SFP - S+C49DLC10D

241,50 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP+ CWDM module 10G 10km 1490nm

Количество
Последна наличност

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1490nm Dual LC-конектор DDM

1080

За сваляне

Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (802.97KB)

FCC Declaration of conformity

FCC Декларация за съответствие

За сваляне (796.54KB)