SFP - S+C47DLC10D

270,00 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm

Количество
На склад

 

 

 

SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm Dual LC-конектор DDM

1079

Техническо описание

Тип съединител
Dual LC

За сваляне

Brochure_S+C47DLC10D

За сваляне (506.47k)

Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (802.97k)

FCC Declaration of conformity

FCC Декларация за съответствие

За сваляне (796.54k)