SFP - S+C47DLC10D
search
  • SFP - S+C47DLC10D

SFP - S+C47DLC10D

283,50 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP+ CWDM module 10G 10km 1470nm

Количество
На склад

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

SFP+ CWDM module 10G SM 10km 1470nm Dual LC-конектор DDM

1079

Техническо описание

Тип съединител
Dual LC

За сваляне

Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (802.97KB)

FCC Declaration of conformity

FCC Декларация за съответствие

За сваляне (796.54KB)