• Нов

XS+31LC10D 25G SFP28

235,20 лв.
С вкл. данък Налично на 11/01/2021!

25G SFP модул напълно съвместим с SFP, SFP+ и SFP28(CCR2004-1G-12S+2XS), single mode. Дирекно заместващ предишните 10G SFP+ 10км модули. 

Налично на 11/01/2021!

Количество
Налично на 11/01/2021!

 

 

 

Модула е наследник на 10G 10км модула: Повече скорост на същата цена. Перфектен за CCR2004-1G-12S+2XS

Двоен LC модул,  SFP(1G)/SFP+(10G)SFP28(25G), single mode. 

2021-01-11

Техническо описание

Тип съединител
Dual LC
Mode
SM
Тип
SFP28
Скорост
25G
Брой необходими влакна
2 влакна
Максимална дължина на оптичния линк
10km