SFP - S+31DLC10D

252,00 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP+ (10Gbit) модул, до 10km, Single Mode

Количество
На склад

  • Вашите данни са защитени Вашите данни са защитени
  • Доставка до адрес на клиента или до офис на куриер Доставка до адрес на клиента или до офис на куриер
  • Възможност за връщане на продукта Възможност за връщане на продукта

S+31DLC10D e 10G SFP+ e приемно-предавателно устройство s LC конектор, 1310nm, за Single Mode оптични връзки от до 10 километра.

Устройствата са тествани и съвместими с CCR1036-8G-2S+ и CCR1036-8G-2S+EM. S+31DLC10D е съвместимо и с други SFP поддържащи устройства, които не са на MikroTik.

Техническо описание

Трансфер на данни
10G
Разстояние
10km
Конектор
Dual LC UPC
Mode
SM

За сваляне

Brochure S+31DLC10D

За сваляне (262.56k)

Declaration of conformity

Декларация за съответствие

За сваляне (850.63k)

FCC Declaration of Conformity

FCC Декларация за съответствие

За сваляне (891.44k)