• Разпродажба!
SFP - S+31DLC10D
search
  • SFP - S+31DLC10D

SFP - S+31DLC10D

259,20 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

SFP+ (10Gbit) модул, до 10km, Single Mode

Количество
Последна наличност

  Доставка до Ваш адрес или до офис на куриер!

Изпращаме със Спиди или Еконт!

 

Вашите данни са защитени!

 

Възможност за връщане на продукта!

S+31DLC10D e 10G SFP+ e приемно-предавателно устройство с LC конектор, 1310nm, за Single Mode оптични връзки от до 10 километра.

Устройствата са тествани и съвместими с CCR1036-8G-2S+ и CCR1036-8G-2S+EM. S+31DLC10D е съвместимо и с други SFP поддържащи устройства, които не са на MikroTik.

1075

Техническо описание

Трансфер на данни
10G
Разстояние
10km
Конектор
Dual LC UPC
Mode
SM