QSFP+ 40G SingleMode LC Duplex LR4 10km

569,50 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

QSFP+ 40G SingleMode LC Duplex LR4 10km 

Количество
На склад

 

 

 

Основни технически данни:

  • QSFP+ модул 40G за разстояния до 10 километра
  • MultiMode
  • 4 CWDM lanes MUX/DEMUX desing LR4
  • LC конектори - дуплекс
  • съвместим с MikroTik
  • DDM - Digital Diagnostic Monitoring
  • IEEE802.3ba
  • QSFP+ MSA: SFF-8436
  • Rohs,CE
  • Възможност за смяна при работещо оборудване
  • Температурен диапазон на работа: -20 до 70°C
  • 3.3V захранване
1164

Техническо описание

Тип
QSFP+
Режим на работа
Single Mode
Скорост
40G
Работна дължина на вълната
1330/1270
Брой необходими влакна
2 влакна
Максимална дължина на оптичния линк
10km
Тип на конектора
двоен LC