• Нов

Q+85MP01D

113,70 лв.
С вкл. данък Доставка до 1 ден

40 Gbps 850nm оптичен QSFP+ модул

Количество
На склад

  • Вашите данни са защитени Вашите данни са защитени
  • Доставка до адрес на клиента или до офис на куриер Доставка до адрес на клиента или до офис на куриер
  • Възможност за връщане на продукта Възможност за връщане на продукта

Този оптичен модул предлага четири независими full-duplex канала, като всеки от тях може да поддържа скорости от до 10 Gbps и могат да бъдат обединени в един 40Gbps канал.

Може да осигури връзки над 100 m на OM3 Multimode Fiber (MMF) и 150 m на OM4 MMF. Модулът има вградени дигитални диагностични функции, оптичен мониторинг на мощността и може да функционира в температури до 70° C.

Q+85MP01D е проектиран за да работи в най-суровите условия, включително температура, влажност и EMI интерференция. Това я прави надежден избор за Вашите 40 Gbps QSFP+ устройства.

Техническо описание

Дължина на вълната
850nm

За сваляне

Brochure Q+85MP01D

За сваляне (1.06M)